Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Rams-Stypka

    Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Rams-Stypka rozpoczęła działalność w styczniu 2009 r., oferując kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, klientom instytucjonalnym i korporacyjnym, w szczególności spółkom prawa handlowego i osobom prowadzącym samodzielnie działalność gospodarczą oraz organom administracyjnym. Świadczy szeroki zakres usług prawnych z dziedzin prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria oferuje również pomoc prawną osobom fizycznym, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, konsumenckiego, rodzinnego i prawa pracy.

     Kancelaria, mając na celu zapewnienie każdemu Klientowi rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej, współpracę z Klientem opiera na analizie jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań w zakresie pomocy prawnej. Przy świadczeniu obsługi prawnej Kancelaria kładzie nacisk na zasady zawarte w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego. Celem Kancelarii jest dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego Klienta.

     Usługi z zakresu pomocy prawnej mogą być świadczone zarówno w siedzibie Kancelarii, bądź w siedzibie Klienta lub w innym dogodnym dla Państwa miejscu.  Pomoc prawna może być świadczona również w języku angielskim i niemieckim.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!